Агентство нерухомості «Калина» – 17 років на ринку нерухомості!

Агентство нерухомості Калина, команда експертів, народжена в 2005 році. Нерухомість — це широка сфера життя, що зачіпає важливі аспекти. Важко уявити в сучасному світі людину, яка хоч раз у житті не стикалася з питаннями нерухомості.

Оскільки операції з нерухомістю часто пов’язані з великими грошима і певним ризиком: на ринку нерухомості трапляються шахраї, аферисти, саме тому слід звертатися до висококваліфікованих фахівців з нерухомості. Агентство нерухомості Василькова допоможе вам купити, продати, здати в оренду або винайняти квартиру, офіс, будинок, земельну ділянку.

Саме для таких цілей і було створено агентство нерухомості Kalina, основною спеціалізацією, якою є вирішення всіх питань, пов’язаних з нерухомістю, а також якісна і швидка робота з клієнтами. Агентство нерухомості Василькова Kalina-Realty завжди готове проконсультувати вас за цінами на нерухомість Києва та Київської області, порадити вам, що краще купити і запропонувати кращі ціни на квартири в Василькові.

Ми

Пропонуємо

Для продавців

Безкоштовну рекламу вашого об'єкта в друкованих виданнях та Internet та добрих покупців!

Для покупців

Широку базу нерухомості в м. Васильковому та Васильківському районі. Професійний юридичний супровід!

Для клієнтів

Калина та компанія, для якої на першому місці задовольнити потребу кожного свого Клієнта. Ми не ганяємося за разовим заробітком. Ми дорожимо своїм ім’ям і його репутацією. Співробітники агентства – це досвідчені фахівці завжди готові прийти вам на допомогу. «Калина» гарантує досягнення необхідного для вас результату в зазначений термін. Ваша довіра — найвища для нас нагорода

Чому з нами

Краще?

Працюємо 7 днів у тиждень

Сім днів у тиждень ми готові з вами зустрічатися та організовувати перегляди об’єктів нерухомості — в будь-який зручний для вас час

Реальний результат при продажі об'єктів

Технології, які ми застосовуємо, дозволяють досягти результату за три тижні і продати ваш об’єкт за максимально можливою ринковою вартістю.

Реальний вибір нерухомості

Купуючи об’єкт в агентстві нерухомості Kalina-Realty у Василькове, ви можете бути в впевнені в повної законності та безпеки вчинення угоди

Високі стандарти якості роботи

Регулярно слухаємо зворотний зв’язок від своїх клієнтів. І постійно підвищуємо якість кваліфікації агентів

Продаж і оренда квартир у Васильків

Ми працюємо швидко, якісно та надійно. А база даних по нерухомості, що постійно оновлюється, забезпечує нас завжди свіжою і актуальною інформацією про ринок нерухомості.

Якщо вас зацікавить додаткова інформація, ви завжди можете зателефонувати в наше агентство, де вам допоможуть уточнити всі бажані деталі. А під’їхавши в наш офіс, ви зможете вибрати за допомогою наших фахівців будь-який об’єкт нерухомості, який вам цікавий.

Будинок у Василькові, або Васильківського району

Цікавить не тільки нерухомість Василькова, але і в Київській області (первинний, вторинний ринки): купівля, продаж будинків під Києвом, оренда будинку або земельної ділянки, фахівці нашого агентства допоможуть вам розібратися в тонкощах і нюансах заміської нерухомості. Підкажуть, що краще купувати, нададуть фото об’єкта і повний опис, а також виїзд на об’єкт нерухомості. Якщо ж у вас є власні квартири або будинки, які ви хочете здати в оренду, ми допоможемо вам зробити це в найкоротші терміни, і на вигідних умовах. Kalina Realty займається також такою великою сферою, як купівля/продаж будинків під Києвом, продаж земельних ділянок Київської області. Зайшовши на наш сайт, вам надається можливість вибрати той об’єкт, який вам потрібен.

Сім днів на тиждень ми готові з Вами зустрічатися та організовувати перегляди об’єктів нерухомості — у будь-який зручний для Вас час. Kalina працює як з фізичними особами (покупцями, продавцями, орендодавцями), так і з юридичними (українські та міжнародні компанії, забудовники та інші). Ми працюємо відповідно до законодавства, і допоможемо Вам підібрати найоптимальніший варіант на ваш запит, з урахуванням вашого бюджету. Завдяки щоденному оновленню бази ринку нерухомості на нашому сайті та додаванню нових об’єктів, наші клієнти мають можливість купити нерухомість Василькова продати, орендувати квартиру, офіс, дачу, земельну ділянку в хороші та розумні терміни, за оптимальною ціною.

Наш сайт надає можливість вибору серед інших варіантів за допомогою розширеного пошуку. Для цього Вам потрібно лише зайти на сайт, вибрати вкладку, пошук нерухомості і задати розширені параметри. Тут можна вказати, який район Вас цікавить, кількість кімнат у квартирі, будинки, ціна.

Kalina-realty – це нерухомість із дружніх рук». Люди все частіше вибирають для Житла місце зі зручною транспортною розв’язкою для того, щоб було зручно добиратися на роботу та назад. Нерухомість Васильків постійно оновлюється новими пропозиціями, і ціни на квартири та будинки лише від господарів. Тому, якщо Ви замислюєтеся про здачу продажу своєї квартири, вдома, наша команда допоможе Вам вигідно та швидко реалізувати свої плани за хорошими цінами. І, навпаки, якщо Ви потребуєте оренди квартири, будинку, офісу – ми зробимо все, щоб задовольнити ваші запити, за бажаним об’єктом.